Ana Sayfa Siyaset "Çığır açacak çocuklar yetiştirmeliyiz"

"Çığır açacak çocuklar yetiştirmeliyiz"

Samsun'da yaşayan Bayburtlularla iftar yemeğinde bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, " Dünyaya söz söyleyecek, dünyada belki çığır açacak çocuklar yetiştirmek zorundayız." dedi.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2017 Cuma 13:43
Agromec

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Anakent İş Merkezi'nde Samsun Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde düzenlenen iftar programına katıldı. İftar öncesi Bayburtlularla selamlaşan ve sohbet eden Karaaslan, davete katılan şehit aileleriyle de bir süre sohbet etti.

 

İftarın ardından konuşan Karaaslan, gönül sofralarında vatandaşlarla bir araya gelmenin büyük mutluluk olduğunu dile getirerek, geçen yıl 14 Temmuz'da Dede Korkut Şenlikleri için Bayburt'ta olduklarını ancak bir gün sonra 15 Temmuz gibi bir ihanetle karşılaştıklarını hatırlattı.

 

15 TEMMUZ UNUTULMAYACAK

 

Vatan hainlerinin böylesine kanlı bir plan yapacağının kimsenin aklına gelmeyeceğini ifade eden Karaaslan, "Hamdolsun bugün yine buradayız. Bugün yine biriz ve beraberiz. Eskisinden daha güçlü olarak buradayız. Her şerde bir hayır olduğuna inanıyoruz. Kimi zaman anlayabiliyoruz. Kimi zaman kuluz o an için anlayamıyoruz. Hakikaten biz o gün bir dirilişi yaşadık. Biz o gün yeniden bir doğuşu yaşadık sanki... Neden bunları söylüyorum? Çünkü 15 Temmuz'u hiç unutmadık, hiç unutmayacağız ve söz verin bana hiç unutturmayacağız. Çünkü seneyi devriyesi yaklaşmakta ve daha dün gibi yaşadığımız acılar hakikaten yüreğimizde çok taze. Öncelikle şehitlerimize rahmet dilemek istiyorum. Dün çok mübarek bir geceyi hep beraber yaşadık. Ben inanıyorum ki tıpkı bu gönül sofralarında buluştuğumuz gibi dün biz aynı zamanda dualarda buluştuk. Vatanımız için, memleketimiz için, bayrağımız için, şehitlerimiz için ortak geleceğimiz için bu birlikte yaşadığımız vatan yaptığımız bu toprakların geleceği için hep birlikte dua ettik." dedi.

 

ÜRETMEK ZORUNDAYIZ

 

Karaaslan, bu ülke için çok çalışıp üretmek zorunda olduklarını ifade ederek, "Yeni ürün üretmek zorundayız. Dünyaya söz söyleyecek, dünyada belki çığır açacak çocuklar yetiştirmek zorundayız. Bu sorumluluğumuz inanın bana bundan bir yıl öncesinden çok daha büyük bir sorumluluk artık. Bunu yerine getireceğimizden hiçbir şüphem yok." ifadesini kullandı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yılmaz'a büyük ödül

Yılmaz'a büyük ödül

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık