Ana Sayfa Yaşam Derviş Alp 1 yaşında

Derviş Alp 1 yaşında

Aslı Büşra ve Hamza Polat Gürcüoğlu çiftinin biricik oğulları Derviş Alp ilk yaşını düzenlenen muhteşem bir doğum günü partisi ile kutladı.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2017 Salı 09:56
Derviş Alp 1 yaşında
Agromec

Derviş Alp Gürcüoğlu, ilk yaşını Sürmeli ve Gürcüoğlu aileleri ile yakın dost ve arkadaşlarının katılımı ile düzenlenen bir parti ile kutladı. Atakum'da bulunan Gürcüoğlu Unlu Mamuller'de yapılan kutlamaya Derviş Alp'in dedeleri Mehmet Gürcüoğlu ile Salim Sürmeli, anneannesi Nural Sürmeli ve babaannesi Tülin Gürcüoğlu aile büyüklerinden Fikrinaz ve İmdat Akkoyunlu ile Hamiye Sürmeli, Abbas,Sevinc Gürcüoğlu Rukiye, Yaşar Sözen,Mucella,Dursun Mercan,Sami Ayfer Sürmeli, Mustafa Saliha Sürmeli ile dost ve arkadaşlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren kutlamada Aslı ve Hamza Derviş Alp'le birlikte yaşgünü pastasını kestiler. Aile arasında kutlanan doğum gününde bütün ilgi doğum günü çocuğu Derviş Alp'in üzerinde oldu.

Derviş Alp'in ilk yaşını kutlamak için bu mutlu günde yalnız bırakmayan aile dostları ve akrabaları doğum günü sonunda hediyelerini vererek mutlu bir ömür dilediler. Müzik eşliğinde süren eğlence hediyelerin verilmesi ve hatıra resmi çekilmesi ile son buldu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kurban vekaletini Kızılay'a verdi

Kurban vekaletini Kızılay'a verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık