Ana Sayfa Gündem Diyanet, Zaytung haberini ciddiye aldı

Diyanet, Zaytung haberini ciddiye aldı

zaytung.com'da haber diliyle yazılan mizah öyküsünü gerçek zanneden Diyanet İşleri Başkanlığı yalanlama yayınladı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 00:00
Diyanet, Zaytung haberini ciddiye aldı
Agromec

HABER1919.COM


Haber portalı görünümüyle, mizahi öyküleri haber diliyle yazan zaytung.com'da yer alan "Ateist Olduğu Gerekçesiyle İstifası İstenen Köy İmamı, Geri Adım Atmıyor: "Mesleğime profesyonelce yaklaşıyorum..." haberine yalanlama geldi.

Diyanet Haber sitesinde bugün "Ne böyle Bir İmam Var Nede Böyle Bir Köy… başlıklı bir haber yayınladı."Reklamı olmasın" diye Zaytung'un ismini vermeyen sitede yer alan haberde "Her tarafı tamamen uydurma olan bu haber hakkında görüştüğümüz Milas ilçe müftülüğü haberin tamamen yalan olduğunu , Milas’da Ortaca isminde bir köy olmadığını ve Milas müftülüğünde de Seyfi Çalışkan isminde bir görevlinin olmadığını, çalışmadığını söylediler…" denildi

Zaytung'un uyarısı Zaytung okurları böyle uyarıyor: "Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, html kodlarına varıncaya kadar yalandır uydurmadır. Kemik yaşı 18'den küçük olanlar siteye bir arkadaşa bakıp hemen çıkmak için dahi giremezler. Son olarak bizi dava edip mahkemelerde süründürmezseniz gerçekten çok seviniriz. Saygılarımızla."

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Pozitif ayrımcılığı önemsemeliyiz

Pozitif ayrımcılığı önemsemeliyiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık