Ana Sayfa Ekonomi n11.com, Samsun’daki iş ortaklarıyla buluştu

n11.com, Samsun’daki iş ortaklarıyla buluştu

n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimlerinin bir yenisini Samsun’da gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2017 Pazartesi 15:13
n11.com, Samsun’daki iş ortaklarıyla buluştu
Agromec

KOBİ’lerin ticaret hacmini büyütmek için düzenlediği iş ortakları eğitimlerine 2017 yılında da devam eden n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimlerinin bir yenisini Samsun’da gerçekleştirdi. E-ticaret platformu n11.com, yıl sonuna kadar 45 ilde eğitim vermeyi planlıyor.

SAMSUN'DA 106 KİŞİYE EĞİTİM

E-ticaret platformu n11.com’un e-ticaretin önemini ve sahip olduğu açık pazar iş modelinin sunduğu fırsatları anlatmak üzere Türkiye genelinde düzenlediği ‘n11.com Anadolu’ya uğur getiriyor’ seminerleri 2017 yılında da hız kesmeden devam ediyor. n11.com’un iş ortaklarına e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yollarını anlatmak üzere gerçekleştirdiği eğitim serisi kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından iş ortakları ile bir araya geldiği organizasyonların bir yenisi 106 iş ortağının katılımıyla Samsun’da gerçekleştirildi.

'SATIŞ NASIL ARTTIRILIR?' EĞTİMİ

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticaret eğitimini güçlendirecek çalışmalar yapan n11.com, Samsun’da düzenlediği buluşma ile iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, platform kullanımı ve satışı artırma yolları, sipariş yönetimi, tüketici hakları, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Yılın belirli dönemlerinde Anadolu’daki iş ortaklarına destek olma hedefiyle yola çıkan n11.com, eğitimlerinin bir yenisini Samsun’da gerçekleştirdi. Gün sonunda 106 satıcıya, e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yolları, platform kullanımı, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları gibi konularda eğitimler verildi. E-ticaret platformu n11.com, yılsonuna kadar Türkiye genelinde 45 iş ortağı eğitimi vermeyi planlıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YÖREX Fuarı’na Samsun damgası

YÖREX Fuarı’na Samsun damgası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık