Ana Sayfa Gündem OMÜ İHRAÇ ETTİ MEDİCALPARK ALDI

OMÜ İHRAÇ ETTİ MEDİCALPARK ALDI

OMÜ'den ihraç edilen Doç. Dr. İlhan Karabıçak'a Medical Park sahip çıktı.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2017 Perşembe 10:43
OMÜ İHRAÇ ETTİ MEDİCALPARK ALDI
Agromec

Samsun'da FETÖ'ye yakınlığı ile bilinen Medical Park Hastanesi'nin FETÖ PYD soruşturması kapsamında OMÜ'den ihraç edilen Doç. Dr. İlhan Karabıçak'a da sahip çıkarak bünyesine kattığı ortaya çıktı.

Son zamanlarda  adı sık sık  FETÖ bağlantıları ile gündeme gelen Medical Park Samsun Hastanesi 'nin  FETÖ cüler ile ilişkileri kesilmiyor. Hastane'nin son olarakta  Samsun OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Karaciğer Nakli Merkezi'nde görevli olan ve 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında 679 Sayılı KHK ile  FETÖ operasyonu kapsamında ihraç edilen Doç. Dr. İlhan Karabıçak'da kadrolarına dahil etti.

FETÖ'ye yapılan operasyonlarda adı sıkça geçmeye başlayınca tüm dikkatleri üzerine çeken  Medicalpark Samsun Hastanesi, FETÖ'cülere sahip çıkmakla  tanınıyor. Söz konusu hastane 17- 25 Aralık sonrası Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcılığı görevinden istifa eden Feza Koleji Mütevelli heyeti üyesi Mustafa Şen'e sahip çıkarak Medical Park Samsun Hastanesi'ne Başhekim yapmış 15 Temmuz başarısız darbe girişimi sonrası hemen işine son verilmişti.

 

GÖZLER HASTANE ÜZERİNDE

Ayrıca FETÖ -PYD yapılanmasına dönük sürdürülen operasyon kapsamında Başhekim Mustafa Şen, terör örgütü üyesi olmak suçundan yakalanmış ve çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.  FETÖ PYD terör örgütüne üye olduğu gerekçesiyle şirketine kayyum atanan  Simit Center'in sahibi Ahmet Çakır'ın da  Medicalpark Hastanesi'nin ortağı olduğu iddia edilmişti.

Başhekimi terör örgütü üyeliğinden cezaevine gönderilen Medicalpark Hastanesi, Samsun polisinin operasyonlarında  FETÖ'nün Samsun'da arka bahçesi olan bilinen ve kapatılan Canik Başarı Üniversitesi Mütevelli Heyetinde olan ve Medicalpark hastanesinde çalışan doktor Tarık Kaptan'ın FETÖ nedeniyle gözaltına alınması ardından  tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ayrıca hastane Genel Müdürü Hakan Özcan'da polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. 

FETÖ'CÜ DOKTORMEDİCALPARK'DA

Adı sık sık  FETÖ bağlantıları ile gündeme gelen Medical Park Samsun Hastanesi'nin FETÖ'cüler ile ilişkisi bir türlü  kesilmiyor. Hastane'nin son olarakta OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görevli olan ve 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında 679 Sayılı KHK ile  FETÖ operasyonu kapsamında ihraç edilen Doç. Dr. İlhan Karabıçak'da kadrolarına dahil etti. Hastane daha önce de Feza Koleji Mütevelli heyeti üyesi Mustafa Şen'e sahip çıkarak Medical Park Samsun Hastanesi'ne Başhekim yapmış 15 Temmuz başarısız darbe girişimi sonrası hemen işine son vermişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Pozitif ayrımcılığı önemsemeliyiz

Pozitif ayrımcılığı önemsemeliyiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık