Ana Sayfa Ekonomi Samsun'un nefes kaynağı Nebiyan

Samsun'un nefes kaynağı Nebiyan

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"Samsun'da turizmi canlandırmak için her şeyi yapıyoruz^" dedi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2017 Cuma 11:07
Samsun'un nefes kaynağı Nebiyan
Agromec

 

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinin nefes kaynağı Nebiyan'a çıkarak Doğa ve İzcilik Kampında incelemelerde bulundular.

Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle son yıllarda yaptığı yatırım ve çalışmalarla birlikte turizm altyapısı konusunda ciddi adımlar atıldığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak Samsun'da turizmi canlandırmak için her şeyi yapıyoruz" diye konuştu.

40 YILDA YAPILMAYANI YAPTIK

Turizm yatırımlarının takibi için kurulan Samsun ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği (SAMTAB)'ın da bu konuda önemli işler yaptığını anlatan Yılmaz," Biz göreve geldiğimiz 3 yılda 40 yıldır yapılamayan işleri yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Nebiyan ve çevresinde yer alan köylerde yaşayan vatandaşlarımız böyle bir beton yolu hayal bile edemiyordu. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak bunu gerçekleştirdik. Bazı bölümlerde çalışmalarımız devam ediyor. O çalışmalar da bitince rahat ve konforlu şekilde buraya gelecek olan misafirlerimiz Nebiyan Yaylasının havasını soluyacak ve farkı görecek" diye konuştu.

Samsun Valisi Osman Kaymak ise Büyükşehir Belediyesi'nin beton çalışmalarını beğendiğini ifade ederek beton yolun kalitesini ve uzun ömürlülüğünü her yerde örnek göstereceğini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YÖREX Fuarı’na Samsun damgası

YÖREX Fuarı’na Samsun damgası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık