Ana Sayfa Yaşam Yardım melekleri tek çatı altında

Yardım melekleri tek çatı altında

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, Selahiye, Hançerli, Çiftlik, Hastane Mahalleleri muhtarları ve mahalle sakinlerini misafir etti.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2012 Cumartesi 14:04
Yardım melekleri tek çatı altında
Agromec

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, İlkadım ilçesinin Selahiye, Hançerli, Çiftlik, Hastane Mahalle Muhtarları başta olmak üzere, bu mahallerde ikamet eden vatandaşları Kadın Koordinasyon Merkezi'nde ağırlayarak istek ve dileklerini dinledi.

Sözlerine Kadın Koordinasyon Merkezi'nin faaliyetlerini anlatarak başlayan Başkan Lütfiye Demirtaş, “Veren Eli Alan Elle Buluşturuyoruz” sloganıyla çıktıkları yardım hareketinde Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere bir yardım köprüsü ve umut ışığı olduklarını söyledi.


Demirtaş, “İlkadım ilçemizde başlatmış olduğumuz yardımlarla ilçemizdeki birçok aileye sıcak yuva açtık. Amacımız Samsun’daki ihtiyaç sahiplerini en aza indirmek” dedi


Muhtarlar adına konuşan Hançerli Mahalle Muhtarı Asuman Koç, İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi'nin çalışmalarından övgü ile bahsetti. Özellikle kendi mahallesindeki muhtaç vatandaşların koordinasyon merkezince titizlikle belirlendiğini kaydeden Koç, “Yardım işi gönül işi. Bu yolda herkes uzun süre yürüyemez. Ben bu manada Samsun’da bir yardım markası olan Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş'a ve ekibine çalışmalarından dolayı şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.Dört ayrı mahalleliyi misafir eden Kadın Koordinasyon Merkezi'nde, yiyecek ve içecek ikramından sonra Hayır Çarşısı gezildi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Derviş Alp 1 yaşında

Derviş Alp 1 yaşında

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık