Siyaset

Oyunları güçlü Türkiye bozacak

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, \u0093İslam coğrafyası üzerindeki oyunlara karşı her zamankinden daha güçlü bir Türkiye'ye ihtiyacımız var\u0094 dedi.

Ordu Ünye iskelesinde gerçekleştirilen iftar programında 5 binden fazla kişi aynı sofrada orucunu açtı. Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen iftara Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve çok sayıda davetli katıldı.

GÜÇLÜ TÜRKİYE'YE İHTİYAÇ VAR

Programda konuşan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, \u0093Ünye'de bu birliktelik ortamında siz değerli hemşehrilerimle bir arada olmaktan son derece mutluyum. İslam coğrafyası üzerinde oynanmak istenen oyunlara karşı her zamankinden daha güçlü bir Türkiye'ye ihtiyacımız var. Müslüman dünyasının hamisi konumunda olan Türkiye'nin bu mücadelede birlik ortamını muhafaza etmeye ihtiyacı var. Vatandaşlarımız da bu bilinç içerisindeler. Güçlü ve büyük Türkiye için önümüzde ki tüm engellerle mücadele etmeye devam edeceğiz. Ben bu güzel ortamda, mübarek Ramazan ayında bizlerle olduğunuz için tüm hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum\u0094 diye konuştu.