Ana Sayfa Yaşam Kıyamet saati belli oldu !

Kıyamet saati belli oldu !

Kıyamete inananlar için kıyametin saati bile belli oldu...

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 10:22
Kıyamet saati belli oldu !
Agromec

Maya Takvimi'ne göre kıyametin kopacağı 21 Aralık tarihine sayılı saatler kala, bütün dünyada kıyamet için geri sayım başladı.


Kehanete inananlara göre kıyamet bugü TSİ 13.11'de kopacak.
Ancak Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan NASA'ya birçok ilgili ve yetkili makam geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamalarında kıyametin kopması ya da dünyanın sonunun gelmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.


Dünyanın sonu nasıl gelecek?


Bilim insanları, 21 Aralık’ta dünyanın sonunun geleceğine inanmasa da, Maya inancındaki ‘dünyanın sonu’ iddiasının bir gün gerçekleşebileceğine dair açıklamalarda bulunuyor

-  Dünyanın sonunun Güneş’in ölü ikizi Kara Yıldız sistemiyle geleceğini öngören astrofizikçi Jocelyn Bell Burnell, sistemin dünyaya çarpmasıyla milyarlarca insanın hayatını kaybedeceğini iddia ediyor.

-  İngiltere’nin Open Üniversitesi’nden volkanolog Dave Rothery, dünyanın sonunun büyük bir yanardağ patlamasıyla gerçekleşeceğini söylüyor. Ortaya 1000 kilometre küp külün çıkacağını söyleyen Rothery, felaketin boyutlarının 1816’da Endonezya’da meydana gelen ‘yazsız sene’ gibi olacağını iddia ediyor.

-  Geological Society’nin eski müdürü Bryan Lovell’in felaket senaryosunda, yer kabuğunda meydana gelecek büyük yarıkla beraber ortaya çıkacak metan gazının öldürücü etkisi yer alıyor.

-  Tomorrow’s World’ün eski müdürü Vivienne Parry’e göre insanın sonu köpeklerden gelecek. Tilkilerde başlayacak olan ölümcül bir kanserin daha sonra köpeklere bulaşacağını söyleyen Parry, köpeklerin ısırmaya başlamasından sonra ise insan ırkının sonunun geleceğini iddia ediyor.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Derviş Alp 1 yaşında

Derviş Alp 1 yaşında

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık